Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przejęli ponad 3000 porcji marihuany

Data publikacji 20.11.2013

Policjanci z referatu antynarkotykowego w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letniego bielszczanina, który w swoim samochodzie i mieszkaniu posiadał ponad 3000 porcji marihuany o czarnorynkowej wartości 10.000 złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz usiłowania wprowadzenia ich do obrotu, za co może mu grozić nawet do 12 lat za kratkami.

Policjanci uzyskali informację, z których wynikało, że mężczyzna może handlować narkotykami. Zatrzymali go w centrum miasta, a w jego samochodzie odnaleźli środki odurzające przeznaczone na handel. Ponadto w czasie przeszukania mieszkania podejrzanego funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 3000 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz usiłowania wprowadzenia ich do obrotu, za co może mu grozić nawet do 12 lat za kratkami. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

(KWP w Katowicach / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.22 MB)

Powrót na górę strony