Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namierzyli mężczyznę poszukiwanego od 9 lat

Data publikacji 21.11.2013

Wrocławscy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę poszukiwanego od 9 lat. Był poszukiwany kilkoma listami gończymi oraz Europejskimi Nakazami Aresztowania. Zatrzymanie było dla mężczyzny całkowitym zaskoczeniem. W tym czasie wielokrotnie zmieniał miejsca przebywania. Był poszukiwany między innymi za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zajmujący się ściganiem osób poszukiwanych wspólnie z kolegami z Rawicza zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Do zatrzymania doszło na terenie powiatu rawickiego, gdzie mężczyzna ukrywał się.

Zatrzymany był poszukiwany listami gończymi oraz Europejskimi Nakazami Aresztowania, a przed organami ścigania ukrywał się od 2004 roku. W tym czasie mężczyzna często zmieniał miejsce przebywania.

Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. 31-latek był poszukiwany między innymi za przestępstwa: usiłowanie zabójstwa, uszkodzenia ciała oraz przestępstwa narkotykowe.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony