Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zginął policjant na służbie

Data publikacji 21.11.2013

Z przykrością informujemy, że w dzisiejszym wypadku samochodowym, do którego doszło w miejscowości Grabowa, zginął będący na służbie 28-letni st. post. Tomasz Trejta z Komisariatu Policji w Kłomnicach. Jadący z nim 35-letni mł. asp. Rafał Bogacz, w stanie ciężkim trafił do szpitala. Kierownictwo Policji oraz wszyscy funkcjonariusze i pracownicy cywilni składają wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do wypadku doszło ok. godz. 12:30 w miejscowości Grabowa (woj. śląskie). Kierowca vw passata, jadący drogą krajową nr 1, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok, stojącego przed znakiem „stop” na drodze podporządkowanej, radiowozu fiat palio z Komisariatu Policji w Kłomnicach. Siła uderzenia była tak duża, że obydwa auta znalazły się poza jezdnią.

Kierujący radiowozem, 28-letni policjant zginął na miejscu. Drugi, w stanie ciężkim, trafił do szpitala. Hospitalizowany został również 33-letni kierowca vw, który doznał niegroźnych obrażeń.

Kierownictwo Policji, wszyscy funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz koleżanki i koledzy, składają wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

KGP

 

Powrót na górę strony