Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizje w oku kamery

Data publikacji 27.11.2013

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu wyszkowskiego doszło do sześciu zdarzeń drogowych. Dwa z nich miały miejsce w samym centrum miasta. W obu przypadkach przyczyną było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Publikujemy dwa nagrania z miejskiego monitoringu z zrejestrowanymi kolizjami - ku przestrodze!

W ciągu kilku dni minionego weekendu wyszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o sześciu kolizjach drogowych. Dwa z odnotowanych zdarzeń drogowych miały miejsce w samy centrum Wyszkowa, w obu przypadkach kierujący, sprawcy tych zdarzeń, nie zastosowali się do znaku drogowego „ustąp pierwszeństwa przejazdu”.

Krótko po 13:00 na skrzyżowaniu ulic Prosta i Sowińskiego, kierująca oplem 42-letnia kobieta, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z osobowym audi, kierowanym przez  21-latka.  Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Następne zdarzenie miało miejsce przed 15:00 na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. Sowińskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 27-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą, którą kierowała 29-letnia kobieta. Dodatkowo, jak się okazało, 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
W wyniku zdarzenia 29-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Wszyscy kierujący, biorący udział w tych zdarzeniach byli trzeźwi.

(KWP w Radomiu / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.7 MB)

Powrót na górę strony