Zabezpieczyli kokainę - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli kokainę

Data publikacji 09.12.2013

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zabezpieczyli ponad 330 gramów kokainy, marihuanę oraz wypełniacze. Środki odurzające były ukryte w mieszkaniu zajmowanym przez 33-letniego Tomasza R. Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu został aresztowany na 2 miesiące. Grozić mu może kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu, kiedy stołeczni policjanci ustalili, że młody mężczyzna mieszkający na warszawskim Wilanowie, może posiadać środki odurzające. Aby sprawdzić informacje, objęli 33-latka dyskretną obserwacją. W środę wieczorem kryminalni zatrzymali Tomasza R. i przeszukali lokal, który zamieszkiwał.

Podczas przeszukania pomieszczeń, policjanci znaleźli torebki z białym proszkiem oraz susz roślinny. Po przeprowadzeniu wstępnego badania testerem i zważeniu substancji okazało się, że jest to ponad 330 gramów kokainy, 8 gramów marihuany oraz wypełniacze. Narkotyki zostały zabezpieczone, podobnie jak 10 telefonów komórkowych, które funkcjonariusze znaleźli w jednym z pomieszczeń. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli prawie 3 tysiące złotych.

Na podstawie zebranych materiałów dowodowych zatrzymanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

(KSP / mj)

Film Policjanci zabezpieczyli kokainę

Opis filmu: narkotyki, kokaina


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli kokainę (format flv - rozmiar 1.13 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja