Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 29-latka poszukiwanego za handel narkotykami

Data publikacji 13.12.2013

Kryminalni z gdańskiej komendy wojewódzkiej, zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali 29-letniego mieszkańca Gdyni poszukiwanego za handel narkotykami. Mężczyzna ukrywał się od lutego poza granicami kraju. Został zatrzymany gdy tylko wrócił do Polski. Poszukiwany został przewieziony do aresztu, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe półtora roku.

Policjanci z zespołu poszukiwań celowych gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 29-latka, który od ponad pół roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Gdy tylko kryminalni ustalili, że 29-latek powrócił do Polski pojechali do miejsca w którym przebywał. Zatrzymali go, gdy wychodził z bloku na gdyńskim Radłowie. Mężczyzna w trakcie legitymowania posługiwał się dowodem osobistym swojego brata i takie dane podał policjantom, mimo to mundurowi zatrzymali zaskoczonego 29-latka i przewieźli do komendy. Na podstawie badań daktyloskopijnych ustalili jego prawdziwą tożsamość.

Zatrzymany został przewieziony do aresztu gdzie za handel narkotykami spędzi najbliższy rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony