Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocny pościg ulicami Krakowa - złodzieje zatrzymani

Data publikacji 13.12.2013

Po nocnym pościgu ulicami Krakowa, w którym brało udział 9 radiowozów, policjanci zatrzymali 2 złodziei, którzy włamali się do jednego z hipermarketów. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami Krakowa - 28-latek jest notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu, 26-latek był poszukiwany 2 listami gończymi.

Do włamania do sklepu przy ul. Prażmowskiego w Krakowie doszło dzisiejszej nocy około godz. 2. Sprawcy  z łupami odjechali z miejsca przestępstwa zielonym oplem.  Natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu  policjanci  rozpoczęli pościg. Komunikaty podane zostały do wszystkich jednostek Policji w Krakowie i powiatów sąsiednich. W bezpośrednim  pościgu brało udział 9 radiowozów. Sprawcy uciekali samochodem  przez całe miasto w kierunku autostrady A4.  Na jednym z parkingów  porzucili auto  i zaczęli uciekać pieszo. Po krótkim pościgu, z użyciem psów tropiących, zostali zatrzymani.

Zatrzymani mężczyźni, w wieku 28 i 26 lat,  są mieszkańcami Krakowa - 28-latek jest notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu, 26-latek natomiast był poszukiwany 2 listami gończymi. W porzuconym samochodzie policjanci zabezpieczyli niektóre  przedmioty skradzione w hipermarkecie.

Na miejscu włamania trwają oględziny. Ustalana jest wartość strat poniesionych przez sklep. Zabezpieczany jest monitoring. 

(KWP w Krakowie / mg)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.37 MB)

Powrót na górę strony