Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania sprawcy wypadku, który śmiertelnie potrącił 19-latkę

Data publikacji 15.12.2013

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy wypadku w miejscowości Wólka. Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 17, na drodze K-82 relacji Lublin-Łęczna. 19-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez samochód nieznanej marki w ciemnym kolorze. Kierujący uciekł z miejsca wypadku. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń, podczas reanimacji, zmarła. Apelujemy do świadków tego zdarzenia o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:45 na drodze K-82 w miejscowości Wólka. 19-letnia kobieta, mieszkanka pow. lubelskiego, podczas przechodzenia przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych,  została potrącona przez samochód w ciemnym kolorze, który jechał w kierunku Łęcznej. Kierujący nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanej. Kobieta w skutek odniesionych obrażeń, podczas reanimacji, zmarła.

Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, wykonano szczegółowe oględziny miejsca wypadku. Policjanci poszukują sprawcy. Jednocześnie apelują do osób, które były świadkiem tego zdarzenia, o zgłaszanie się do najbliższej jednostki Policji.

(KWP w Lublinie / mg)
 

Powrót na górę strony