Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przechwycili dużą ilość narkotyków

Data publikacji 16.12.2013

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 25-latek z Chocianowa. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z których można było uzyskać blisko 2,7 tys. porcji handlowych, wagę elektroniczną, młynek do kruszenia i kilkadziesiąt woreczków strunowych.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Polkowicach ustalili mężczyznę, który może posiadać narkotyki. Gdy funkcjonariusze pojechali do jego mieszkania, w trakcie prowadzonych tam czynności znaleźli i zabezpieczyli duże ilości marihuany, z których można było uzyskać prawie 2,7 tys. porcji handlowych narkotyków. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną służące do porcjowania narkotyków, kruszarkę oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych.

Zatrzymany już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także to, co mężczyzna zamierzał z nimi zrobić.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony