Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jazdę zakończyła na schodach przejścia podziemnego

Data publikacji 17.12.2013

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Kerująca na Rondzie Dmowskiego uczestniczyła w kolizji drogowej z innym samochodem. 31-latka chwilę później kierowanym przez siebie mercedesem, po staranowaniu między innymi barier ochronnych wjechała na schody przejścia podziemnego, zatrzymując w nim swoje auto w pozycji pionowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało jej prawie promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godziny 2:30 na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu kolizji wynika, że kobieta wjechała na rondo prawdopodobnie na „czerwonym świetle”. Chwilę później 31-latka zderzyła się z kierowcą opla astry, następnie staranowała między innymi bariery ochronne i zjechała na schody przejścia podziemnego, zatrzymując swój samochód w pozycji pionowej. Kobieta opuściła pojazd wychodząc z niego szyberdachem.

Poza stratami w mieniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało  blisko promil alkoholu w organizmie. Kobieta jest doskonale znana śródmiejskim policjantom. Była już zatrzymywana za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Teraz ostateczną decyzję, co do zarzutów, które usłyszy 31-latka podejmie prokurator.

(KSP / pt)

Film Jazdę zakończyła na schodach przejścia podziemnego

Pobierz plik Jazdę zakończyła na schodach przejścia podziemnego (format mp4 - rozmiar 3.64 MB)

Powrót na górę strony