Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

I Turniej Charytatywny na rzecz Michałka

Data publikacji 17.12.2013

W hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim 15 grudnia 2013 roku odbył się I Turniej Charytatywny Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej na rzecz chorego na białaczkę Michałka - syna funkcjonariusza Policji z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Zebrane środki ze składki wpisowego wszystkich startujących drużyn oraz dobrowolne wpłaty zostały w całości przekazane na leczenie Michałka.

W turnieju wzięły udział reprezentacje: KGP, KSP, CBŚ, BSW, SKW, BOA, BOR, Departamentu Ministerstwa Finansów, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej, Dowództwa Garnizonu Warszawa, Straży Marszałkowskiej, Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz KPP Piaseczno.

W turnieju zwyciężyła reprezentacja Komendy Głównej Policji, która po zdobyciu Mistrzostwa Polski MSW w Mielnie nie zwalnia tempa i wygrywa kolejny bardzo silnie obsadzony turniej. W turnieju tym, podobnie jak podczas Mistrzostw Polski MSW, żadnej z reprezentacji nie udało się pokonać teamu KGP, który kolejny raz pokazał kawał dobrego futbolu grając bardzo widowiskową i skuteczną piłkę.

W finale reprezentacja KGP wygrała z drużyną CBŚ - zwycięzcami tegorocznego turnieju im. podkom. Andrzeja Struja.

Duże słowa uznania należą się pomysłodawcom jak również organizatorom, turnieju - Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, która  świetnie zorganizowała zawody na rzecz Michałka. Dziękujemy również wszystkim darczyńcom oraz startującym reprezentacjom.

(Andrzej Kuczyński KGP)

 

Powrót na górę strony