Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzanego o przestępstwa seksualne

Data publikacji 18.12.2013

Policjanci z bydgoskich Wyżyn namierzyli 32-letniego bydgoszczanina, który dopuścił się innych czynności seksualnych na trzech młodych kobietach. Kryminalni pracowali nad tą sprawą od kilku tygodni. Zatrzymany usłyszał już zarzuty przestępstw, za które może mu grozić nawet 8 lat więzienia.

Wczoraj (17.12.2013) rano kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 32-latka podejrzanego o przestępstwa na trzech młodych kobietach. Policjanci pracowali nad sprawą od listopada. Wówczas pod koniec miesiąca doszło do pierwszego zdarzenia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że młody mężczyzna zaatakował 21-latkę. Agresywnie zachowujący się napastnik dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym. Uciekł spłoszony przez przechodniów. Do dwóch podobnych zdarzeń doszło na 16 i 17-latce na początku grudnia.

W sprawę byli zaangażowani kryminalni, którzy szczegółowo analizowali każdą informację. Prowadzone działania pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie jednego z mieszkańców Bydgoszczy. 32-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu trzy zarzuty doprowadzenia do innych czynności seksualnych. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.

Dzisiaj (18.12.2013) kryminalni z bydgoskich Wyżyn doprowadzili 32-latka do prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony