Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świąteczne paczki od kadry kierowniczej dolnośląskiej Policji

Data publikacji 20.12.2013

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to czas, w którym nie zapomniano o tych funkcjonariuszach i pracownikach dolnośląskiej Policji oraz ich rodzinach, którzy znajdują się w najtrudniejszej sytuacji materialnej. Dla czterdziestu rodzin przygotowano paczki, ufundowane z prywatnych środków kadry kierowniczej komendy wojewódzkiej oraz jednostek miejskich i powiatowych dolnośląskiej Policji.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, kadra kierownicza dolnośląskiej Policji przygotowała paczki dla tych funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz ich rodzin, którzy znajdują się w najtrudniejszej sytuacji materialnej.

Dla czterdziestu rodzin kupiono artykuły spożywcze i słodycze - być może te podarunki pozwolą im choć trochę radośniej spędzić święta przy rodzinnym stole. Paczki zostały ufundowane z prywatnych środków komendantów, naczelników i kierowników komórek organizacyjnych komendy wojewódzkiej oraz komend miejskich i powiatowych dolnośląskiej Policji.

Dzisiaj paczki trafią do jednostek Policji garnizonu dolnośląskiego, gdzie jeszcze przed świętami będą przekazane potrzebującym funkcjonariuszom i pracownikom.

(KWP we Wrocławiu / pt)

 

Powrót na górę strony