Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli 600 porcji marihuany

Data publikacji 26.12.2013

Za przestępstwa narkotykowe odpowie przed sądem dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów z powiatu lwóweckiego. W ich samochodzie i miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można było uzyskać blisko 600 porcji handlowych. Obaj podejrzani wpadli podczas kontroli drogowej. Zdradził ich zapach marihuany wydobywający się z wnętrza pojazdu.

Policjanci z lwóweckiej komendy powiatowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymani to mieszkańcy Lwówka Śląskiego w wieku 22 i 23 lat. Obaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu.

Patrol lwóweckich funkcjonariuszy zatrzymał do kontroli w godzinach popołudniowych, na jednej z ulic miasta, samochód osobowy. W trakcie kontroli podejrzenie policjantów wzbudziło zachowanie kierowcy i pasażera oraz zapach wydobywający się z wnętrza pojazdu. Przypominał on zapach marihuany.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić pojazd. W trakcie dokładnej kontroli policjanci znaleźli marihuanę, z której można było uzyskać około 500 porcji handlowych środków odurzających. Idąc dalej tropem, policjanci sprawdzili także miejsca zamieszkania podejrzanych. Tam znaleźli kolejne 80 porcji tego narkotyku.

Zatrzymani za posiadanie środków odurzających odpowiedzą teraz przed sądem.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony