Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł mężczyzna podejrzany o kradzieże samochodów

Data publikacji 27.12.2013

W ręce policjantów trafił mężczyzna, który jest podejrzany o kradzieże samochodów. Paweł L. wpadł, kiedy próbował dokonać kolejnego przestępstwa, ale udaremnił je pracownik ochrony. 26-latek usłyszał siedem zarzutów, do których się przyznał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Mundurowi zostali powiadomieni, że na ulicy Stępińskiej w Warszawie miała miejsce próba kradzieży samochodu. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca dostał się do zaparkowanego tam volkswagena, a następnie zdążył nim przejechać nim kilka metrów, zanim został ujęty przez pracownika ochrony. Funkcjonariusze powiadomili o zdarzeniu właściciela samochodu - mężczyzna złożył w komendzie zawiadomienie.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że zatrzymany Paweł L. może mieć związek z podobnymi przestępstwami, do których doszło na terenie Mokotowa. Dzięki pracy operacyjnej funkcjonariuszy wyszło na jaw, że 26-latek mógł kraść samochody różnych marek już od dłuższego czasu. Śledczy przedstawili mu aż siedem zarzutów, do których się przyznał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony