Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionych

Data publikacji 30.12.2013

W miniony weekend płoccy policjanci prowadzili poszukiwania dwóch zaginionych osób. Pierwsze zaginięcie zostało zgłoszone w piątek 27 grudnia, natomiast drugie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Obydwie historie skończyły się szczęśliwie, zaginieni zostali odnalezieni przez funkcjonariuszy.

W piątek płoccy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 31-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania, w które zostali zaangażowani policjanci pełniący w tym dniu służbę patrolową i policjanci pełniący służbę w patrolach operacyjnych. W wyniku podjętych działań, po około pięciu godzinach poszukiwań, mężczyzna cały i zdrowy, bez żadnych obrażeń został odnaleziony w rejonie nowego mostu na Wiśle w Płocku.

Drugie zgłoszenie, zaginięcia 30-letniej kobiety, płoccy policjanci przyjęli w nocy z 29 na 30 grudnia. Natychmiast po zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania. W działaniach brał udział policyjny pies tropiący oraz 20 policjantów. Policjanci z psem służbowym sprawdzili rejon przyległy do miejsca, w którym zaginiona się oddaliła, tj. rejon sąsiadujący z drogą krajową nr 60. Sprawdzili również stacje paliw i inne lokale przy drodze krajowej. Dzisiaj rano do poszukiwań włączono kolejnych 55 policjantów. Dziś policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zajmujący się poszukiwaniami osób zaginionych, którzy udali się w rejon zaginięcia, w odległości około 2 km, w niewielkim zagajniku odnaleźli żywą zaginioną. Kobieta była wychłodzona. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła ją do szpitala.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony