Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali poszukiwanego czterema listami gończymi

Data publikacji 30.12.2013

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Purdzie zatrzymali 45-latka poszukiwanego czterema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Olsztynie i Prokuraturę Rejonową w Gdyni. Mężczyzna w 2009 roku wyłudził od różnych firm na terenie kraju palety na kwotę ponad 470 tys. złotych. Obecnie mężczyzna za popełnienie innych przestępstw ma do odbycia łączną karę dwóch lat pozbawienia wolności. Za oszustwa 45-latek może trafić do więzienia na 8 lat.

W piątek funkcjonariusze Posterunku Policji w Purdzie zatrzymali 45-letniego mężczyznę. Andrzej B. poszukiwany był na podstawie czterech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Olsztynie i Prokuraturę Rejonową w Gdyni. Mężczyzna w 2009 roku wyłudził od różnych przedsiębiorstw na terenie całego kraju palety na ponad 470 tys. złotych.

Mężczyzna został zatrzymany w domu swojej konkubiny. Funkcjonariusze znaleźli Andrzeja B. ukrytego za kominem na poddaszu budynku. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego. Teraz najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu za popełnienie innych przestępstw.

Za oszustwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

(KWP w Olsztynie / mj)

Powrót na górę strony