Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli 1,5 kilograma marihuany

Data publikacji 31.12.2013

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek z przestępczością narkotykową. W wyniku przeszukania pomieszczeń należących do zatrzymanych kryminalni zabezpieczyli w sumie 1,5 kilograma marihuany. Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Taki sam wymiar jest przewidziany za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową podejrzewali, że Łukasz Ch. może rozprowadzać na terenie Olsztyna marihuanę.

Wczoraj około godziny 16.00 przed jednym z bloków w centrum miasta kryminalni zatrzymali trzy kompletnie zaskoczone osoby. Wśród nich był Łukasz Ch., przy którym znaleziono kilkanaście gramów narkotyku oraz jego żona i Wojciech S. W trakcie przeszukań pomieszczeń należących do zatrzymanych kryminalni zabezpieczyli w sumie 1,5 kilograma marihuany.

Obecnie trwają przesłuchania podejrzewanych. Jeżeli Łukasz Ch. usłyszy zarzut rozprowadzania narkotyków, to grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Taki sam wymiar kary przewidziany jest za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Jak zapowiadają policjanci, sprawa ma charakter rozwojowy.

(KWP w Olsztynie / mj)

Powrót na górę strony