Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Kamieniu Pomorskim

Data publikacji 02.01.2014

Wczoraj w Kamieniu Pomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęło sześć osób. Wydarzenie to wstrząsnęło całą opinią publiczną, wśród ofiar jest nasz kolega z kamieńskiej komendy. 39-letni przewodnik psa policyjnego zginął wraz z żoną i synem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem BMW 26-letni mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na chodnik uderzając w grupę spacerujących osób. W wyniku tego zdarzenia sześć osób poniosło śmierć, a dwie trafiły do szpitala. Wśród ofiar jest pięć osób dorosłych oraz jedno dziecko, które zmarło w karetce. Kolejnych dwoje dzieci przebywa w szczecińskim szpitalu.

Jak się okazało, 26-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości, w jego organizmie stwierdzono prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

39-letni funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, jego żona i dziecko zginęli jako ofiary pijanego kierowcy. Ten młody nieodpowiedzialny człowiek zabrał życie 6 niewinnym osobom, w tym małemu dziecku, kolejny chłopczyk walczy o życie w szpitalu. Tragedia ta jest niewyobrażalną stratą dla wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i środowiska policyjnego.

(KWP w Szczecinie / mj)

Powrót na górę strony