Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącił mężczyznę na stacji benzynowej - został zatrzymany

Data publikacji 10.01.2014

Policjanci zatrzymali 36-latka, który w Sylwestra na stacji benzynowej staranował samochód i potrącił mężczyznę. Mieszkaniec powiatu opolskiego usłyszał już zarzut spowodowania rozstroju zdrowia i zarzuty niszczenia mienia. Musi się teraz liczyć z karą 5 lat więzienia.

31 grudnia 2013 roku tuż po godzinie 15.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu odebrał zgłoszenie, że na stacji benzynowej w Krzanowicach doszło do potrącenia człowieka. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci i służby medyczne.

Jak ustalili funkcjonariusze, tego popołudnia, na stacji przy obwodnicy północnej Opola, kierowca bmw staranował inny samochód tej samej marki, następnie potrącił mężczyznę, uszkadzając przy tym ścianę i drzwi myjni samochodowej. Później porzucił bmw, którym się poruszał i uciekł z miejsca zdarzenia. Potrącony 37-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli wszystkie ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków tego zdarzenia. Działania podjęte przez kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Opolu doprowadziły do ustalenia osoby podejrzewanej o ten czyn.

9 stycznia 2014 roku, wczesnym rankiem, funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu opolskiego. Tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania rozstroju zdrowia oraz 2 zarzuty zniszczenia mienia. Straty oszacowano na ponad 10 tys. złotych. Takie czyny zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mj)

Film Potrącił mężczyznę na stacji benzynowej - został zatrzymany

Opis filmu: niszczenie mienia, potrącenia

Pobierz plik Potrącił mężczyznę na stacji benzynowej - został zatrzymany (format mp4 - rozmiar 2 MB)

Powrót na górę strony