Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Posterunek Policji w Baranowie

Data publikacji 30.01.2014

W Baranowie otwarto nową siedzibę Posterunku Policji. W uroczystości uczestniczył Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski.

Wczoraj w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby Posterunku Policji w Baranowie. Gospodarzami byli Wójt Gminy Baranowo Henryk Toryfter oraz Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Stanisław Szcześniak. W uroczystości uczestniczył szef mazowieckiej Policji insp. Cezary Popławski.

Nowy Posterunek Policji w Baranowie mieści się przy Placu Trzydziestolecia 7, w budynku Urzędu Gminy w Baranowie. Część pomieszczeń decyzją samorządu została przekazana na rzecz Policji. Służbę w posterunku pełni siedmiu policjantów. Nowa siedziba nie tylko poprawi warunki pracy policjantów, ale przede wszystkim zwiększy komfort przyjęć interesantów. Dotychczasowe obiekty wchodzące w skład Posterunku Policji w Baranowie wraz z gruntem o powierzchni 17 arów zostały przekazane na rzecz samorządu (docelowo gmina Baranowo).

(KWP w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony