Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 7500 porcji narkotyków

Data publikacji 31.01.2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 28 stycznia 59-letnią mieszkankę Piły. Kobieta jest podejrzana o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania jej miejsca zamieszkania, śledczy zabezpieczyli 7500 porcji różnych środków odurzających. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze ustalili mieszkankę Piły, podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz psychotropowych. Z posiadanych materiałów wynikało, że może ona przechowywać narkotyki w swoim miejscu zamieszkania.

Dlatego 28 stycznia w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze weszli do ustalonego mieszkania. Na miejscu została zatrzymana jego właścicielka. Podczas przeszukania, śledczy zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany, a także tabletek ekstazy. Dodatkowo okazało się, że kobieta przechowuje w swoim mieszkaniu trzy sztuki amunicji do broni gładkolufowej. Jeszcze tego samego dnia trafiła ona do policyjnego aresztu. Usłyszała między innymi zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych.

Prowadzący postępowanie śledczy traktują sprawę jako rozwojową. Jednocześnie nie wykluczają oni kolejnych zatrzymań. Zatrzymana to 59-letnia mieszkanka Piły. To jej pierwszy konflikt z prawem. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Poznaniu / mj)

Film Policjanci zabezpieczyli ponad 7500 porcji narkotyków

Opis filmu: narkotyki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli ponad 7500 porcji narkotyków (format flv - rozmiar 5.86 MB)

Powrót na górę strony