Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej siódemce. W weekend 5 wypadków

Data publikacji 09.02.2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na obwodnicy Ostródy. Zderzył się osobowy ford z ciężarówką. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zderzenia kierowca auta osobowego i jeden z jego pasażerów z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Niestety w wyniku doznanych ciężkich urazów 26-letni pasażer zmarł.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 18.00 na obwodnicy Ostródy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem nie dostosował się do znaku „stop”, w wyniku czego nie udzielił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Warszawy samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia ranny został kierowca samochodu osobowego oraz jeden z pasażerów auta. Niestety, 26-letni pasażer na skutek odniesienia obrażeń zmarł w szpitalu.

Policjanci będą wyjaśniają okoliczności wypadku.         

Natomiast w sobotę przed godziną 9:00 oficer dyżurny ełckiej policji został poinformowany o wypadku drogowym na trasie Ełk-Chruściele. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci ruchu drogowego. Okazało się, że mężczyzna kierujący mazdą na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Nieprzytomny 50-latek został zabrany do szpitala. W samochodzie nie było żadnych pasażerów. Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Od piątkowego popołudnia na drogach regionu doszło do 5 wypadków, w wyniku których 1 osoba zginęła, a 6 zostało rannych.

(KWP w Olsztynie / pt)

 

Powrót na górę strony