Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prędkość i promile

Data publikacji 14.02.2014

Puławscy policjanci patrolując okolice, w miejscowości Klikawa, zauważyli jadącego z dużą prędkością seata. Wideorejestrator wykazał, że samochód poruszał się z prędkością ponad 100 km/h. Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli. Jak się okazało, 26 letni mieszkaniec Radomia znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 0, 6 promila alkoholu.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Puławach w miejscowości Klikawa zauważyli jadący z dużą prędkością samochód. Policyjny wideorejestrator wykazał, że seat poruszał się z prędkością ponad 100km/h. Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą samochodu siedział 26-letni mieszkaniec Radomia. Podczas prowadzonej kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 0, 6 promila.

26-latek odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości, dodatkowo poniesie odpowiedzialność za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozić mu może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 860.01 KB)

Powrót na górę strony