Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina i marihuana nie trafią na rynek

Data publikacji 15.02.2014

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby (kobietę i dwóch mężczyzn), podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Narkotyki znalezione przez funkcjonariuszy były ukryte m.in. w regale meblowym oraz szufladzie komody. Cała trójka stanie teraz przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienie wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu ustalili i zatrzymali 21-letnią kobietę, oraz dwóch mężczyzn w wieku 27 i 28 lat podejrzanych o posiadanie narkotyków.

W trakcie prowadzonych działań policjanci wytypowali osoby, które mogą posiadać środki odurzające. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W pomieszczeniach mieszkalnych na terenie powiatu wrocławskiego zajmowanych przez kobietę i dwóch mężczyzn znaleziono amfetaminę i marihuanę. Narkotyki były ukryte m.in. w regale meblowym oraz szufladzie komody.

Podejrzani byli na tyle zaskoczeni działaniami policjantów, że w trakcie zatrzymania nie zdążyli schować pewenej części narkotyków, które leżały bezpośrednio na stole.

Łącznie policjanci zabezpieczyli 150 porcji amfetaminy i marihuany.

Zatrzymani będą teraz odpowiadać przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

KWP Wrocław/gp

Powrót na górę strony