Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana w apteczce samochodowej

Data publikacji 17.02.2014

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 20-letni mieszkaniec Kraśnika. W samochodzie, którym podróżował, policjanci odnaleźli i zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz ziele konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 70 g substancji odurzającej. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem policjanci z komisariatu Policji w Bełżycach, patrolując okolice miasta, zauważyli samochód marki "VW Passat".  Policjanci zatrzymali pojazd do rutynowej kontroli. Autem podróżowało trzech młodych mieszkańców Kraśnika w wieku 19 i 20 lat.  W trakcie policyjnej kontroli  kierowca i pasażerowie zachowywali się bardzo nerwowo,  drżał im głos, ponaglali mundurowych, by jak najszybciej zakończyli interwencję. Policjanci postanowili sprawdzić, co może być powodem ich zdenerwowania.

Podczas kontroli pojazdu, w apteczce samochodowej i w schowku, odnaleźli  ziele konopi indyjskich oraz wagę elektroniczną. Łącznie zabezpieczono blisko 70 g marihuany. Policjanci przewieźli mieszkańców Kraśnika na komisariat. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że narkotyki należały do 19-letniego mężczyzny.

Podejrzany już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony