Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia trzech mężczyzn

Data publikacji 17.02.2014

Stalowowolscy policjanci w niedzielę rano zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o zranienie trzech mężczyzn. Ranni trafili do stalowowolskiego szpitala. 34-latek był pijany, miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w Skowierzynie w gminie Zaleszany w niedzielę rano. Z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu przestępstwa wynika, że 34-letni pijany mężczyzna bez powodu zadał cios nożem w okolice brzucha 59-letniemu ojczymowi, który leżał w łóżku. Zaraz po tym 34-latek wyszedł z domu i poszedł do znajomych, z którymi poprzedniego dnia pił alkohol, i zaczął grozić dwóm mieszkającym tam mężczyznom, wymachując nożami. W pewnym momencie napastnik zranił 56-latka w brzuch, a następnie ranił 60-letniego mężczyznę w okolice uda. Po chwili opuścił dom.

Policjanci zatrzymali 34-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, złoży wyjaśnienia. Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i gromadzili dowody. Funkcjonariusze zabezpieczyli noże, którymi 34-latek ranił mężczyzn. Policjanci służby kryminalnej docierali do mieszkańców, zbierali informacje, przesłuchiwali świadków. Teraz zebrane dane są analizowane i weryfikowane.

Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

(KWP w Rzeszowie / mg)

 

Powrót na górę strony