Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli 1,5 kg narkotyków

Data publikacji 18.02.2014

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 32-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu, w którym przebywał mężczyzna, w szafach z odzieżą i w lodówce śledczy zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i 400 gramów amfetaminy o wartości 50 tys. złotych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków słupszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze Słupska, w sobotę w trakcie realizacji sprawy dotyczącej przestępczości narkotykowej przeszukali mieszkanie znajdujące się na jednym z miejscowych osiedli. W mieszkaniu zajmowanym przez 32-letniego mężczyznę, kryminalni znaleźli ponad kilogram marihuany oraz  400 gramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w lodówce i szafach z odzieżą.

Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną służącą sprawcy do porcjowania  narkotyków. Wstępnie śledczy oszacowali czarnorynkową wartość tych narkotyków na około 50 tys. złotych.

Zatrzymany 32-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mj)

Film Policjanci ze słupska zabezpieczyli 1,5 kg narkotyków

Opis filmu: narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci ze słupska zabezpieczyli 1,5 kg narkotyków (format flv - rozmiar 6.54 MB)

Powrót na górę strony