Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana listami gończymi wpadła na oszustwie

Data publikacji 24.02.2014

Ostrołęccy policjanci zatrzymali kobietę poszukiwaną na terenie całego kraju. Za kobietą wysłano kilka listów gończych. Wpadła podczas próby wyłudzenia kolejnego kredytu.

Podstawą zatrzymania pięćdziesięciokilkulatki była praca operacyjna policjantów ostrołęckiego Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Jej finał miał miejsce w piątek  na terenie jednej z placówek bankowych w Ostrołęce. Gdy kobieta zjawiła się w banku, by złożyć podpis pod umową kredytową, pojawili się policjanci. Kobiet była kompletnie zaskoczona. Nie powiedziała, jak się nazywa, a do zawarcia umowy posłużyła się fałszywymi danymi osobowymi.

Ostatecznie w komendzie potwierdzono jej dane. Zatrzymaną okazała się kobieta, za którą wystawionych było aż jedenaście podstaw poszukiwań. Sześć z nich to listy gończe. Kobieta poszukiwana była na terenie całego kraju przez sądy i prokuratury m.in. ze Szczecina, Sosnowca, Warszawy, Gliwic, Pruszkowa i Zwolenia. Została osadzona w policyjnym areszcie. Tylko w Ostrołęce od grudnia 2013 roku podejrzana miała wyłudzić trzy kredyty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeszcze dzisiaj kobieta trafi do aresztu śledczego.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony