Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o handel kokainą

Data publikacji 25.02.2014

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową przy współpracy z wydziałem realizacyjnym oraz funkcjonariuszami Służby Celnej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o wprowadzanie na rynek ponad 2,5 kg kokainy o czarnorynkowej wartości około 275 tys. złotych.

To już kolejna realizacja wydziału do zwalczania przestępczości narkotykowej w ostatnim czasie. Przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału realizacyjnego oraz Służby Celnej policjanci zatrzymali na terenie Warszawy trzech mężczyzn w wieku 30, 32 i 33 lat. Do zatrzymań doszło na podstawie posiadanych przez śledczych informacji świadczących o tym, że cała trójka może wprowadzać do obrotu znaczne ilości środków odurzających.

W mieszkaniu jednego z zatrzymanych, 32-letniego Karola M., policjanci zabezpieczyli także karty magnetyczne, czytnik do nich, laptopa oraz telefony komórkowe. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono także dwa samochody: cadilaca oraz porsche cayenne.

Michał S., Hubert S. oraz Karol M. usłyszeli już zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających w postaci kokainy o wadze ponad 2,5 kg. Czarnorynkowa wartość narkotyku wynosi około 275 tys. złotych.  

Sąd wobec całej trójki zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztu. Wszystkim może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mj)

Film 2,5 kg kokainy nie trafi na rynek

Opis filmu: narkotyki, kokaina


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 2,5 kg kokainy nie trafi na rynek (format flv - rozmiar 13.2 MB)

Powrót na górę strony