Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawców kradzieży złota

Policja zwraca się o pomoc w rozpoznaniu sprawców kradzieży. Dwie kobiety i dziecko skradły ze sklepu z biżuterią sztabkę złota o wadze 0,5 kg. Wartość strat to prawie 70 tys. złotych. Jeżeli ktoś rozpoznaje osoby widoczne na nagraniach proszony jest o pilny kontakt z policją. Śledczy zapewniają anonimowość.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu 17 lutego ok. godziny 17:30 na terenie galerii handlowej przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Na nagraniu widać, jak dwie kobiety przychodzą z dzieckiem do sklepu z biżuterią. Proszą sprzedawczynię o pokazanie kilku kosztowności, następnie odwracają uwagę ekspedientki, a w tym czasie dziecko kradnie sztabkę złota. Po chwili kobiety i dziecko pospiesznie opuszczają sklep i galerię.

Śledczy dysponują nagraniami monitoringu. Widać na nim całe zajście oraz wizerunki kobiet i dziecka. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu zuchwałych złodziei. Sprawę prowadzi Komisariat Policji Poznań Stare Miasto. Z informacjami można zgłaszać się osobiście lub telefonicznie pod numerem 61 84 143 56 lub przez całą dobę pod nr 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

(KWP w Poznaniu / pt)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 15.2 MB)

Powrót na górę strony