Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 03.03.2014

Prawie 1 000 porcji amfetaminy i zatrzymany Dariusz B. to wynik pracy północnopraskich wywiadowców. Policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę na ulicy. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali 43-latka na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w zbiegu z wprowadzaniem ich do obrotu. Dariusz B. został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Policjanci z północnopraskiego wywiadu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli, funkcjonariusze spostrzegli w jego odzieży reklamówkę, wewnątrz której znajdowała się substancja koloru białego. W związku z tym, że wywiadowcy podejrzewali, że może to być substancja zabroniona, zabezpieczyli ją. Badanie wykazało, że jest to amfetamina w ilości prawie 1 000 porcji.

Dariusz B. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w zbiegu z wprowadzaniem ich do obrotu. 43-latek, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

(KSP / mj)

Film Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Opis filmu: narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków (format flv - rozmiar 3.02 MB)

Powrót na górę strony