Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali plantację konopi

Data publikacji 03.03.2014

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wraz z funkcjonariuszami z Gdyni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich i nielegalny magazyn środków odurzających w jednym z domów w Gdyni. Kryminalni zatrzymali 4 osoby mające związek z tą sprawą. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do jednego z zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli 121 krzaków konopi indyjskich, 547 tabletek ekstazy, ponad 750 g marihuany i biały proszek o wadze ponad 300 gramów. Zatrzymany 21-latek trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we współpracy z kryminalnymi z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni uzyskali informację, że w jednym z domów w Gdyni może znajdować się nielegalna uprawa konopi indyjskich oraz magazyn  środków odurzających. Pod koniec tygodnia funkcjonariusze w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu piwnicznym znaleźli 121 krzaków konopi indyjskich. Plantacje były w pełni zautomatyzowane, naświetlone i wentylowane.

Podczas przeszukania piwnicy i mieszkania zatrzymanego gdynianina kryminalni znaleźli 547 tabletek ekstazy, ponad 750 gramów marihuany oraz biały proszek o wadze ponad 300 gramów.

21-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich usłyszał zarzuty. Sąd aresztował podejrzanego na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(KWP w Gdańsku/ mj)

Film Policjanci zlikwidowali plantację konopi

Opis filmu: narkotyki

Pobierz plik Policjanci zlikwidowali plantację konopi (format mp4 - rozmiar 8.38 MB)

Powrót na górę strony