Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli ponad ćwierć kilograma narkotyków

Data publikacji 03.03.2014

Kryminalni ostrołęckiej komendy w minionym tygodniu przeprowadzili działania zakończone zabezpieczeniem ponad 260 gramów narkotyków. Do sprawy policjanci zatrzymali cztery osoby. Wszyscy usłyszeli zarzuty, wśród nich m.in. handlu narkotykami.

Działania policjantów ostrołęckiego wydziału kryminalnego rozpoczęły się w czwartek. Wtedy to na terenie gminy Troszyn zatrzymano 35-letniego ostrołęczanina. Rozpoczęły się przeszukania m.in. bmw, którym mężczyzna się poruszał, a także zajmowanego przez niego mieszkania. Policjanci zabezpieczyli m.in. wagę elektroniczną, kilkadziesiąt torebek foliowych z zapięciem strunowym, a także ponad 260 gramów sproszkowanej substancji. Proszek, który szybko trafił do Laboratorium Kryminalistycznego  Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, gdzie okazał się mefedronem.

Na tym działania ostrołęckich policjantów nie zakończyły się. Kolejne dni to kolejne zatrzymania. Łącznie do sprawy zatrzymano cztery osoby (28-41 lat). Są to mieszkańcy Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Dwa najpoważniejsze dotyczą handlu narkotykami (dwóch podejrzanych) oraz  posiadania znacznej ilości narkotyków. Wartość zabezpieczonych narkotyków w sprzedaży detalicznej przekracza 13 tys. zł. Sprawa w dalszym ciągu traktowana jest jako rozwojowa. Postępowanie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony