Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla nożownika

Data publikacji 04.03.2014

Policjanci z Częstochowy zatrzymali podejrzanego o pchnięcie nożem 27-letniego mężczyzny. Napadnięty doznał poważnych obrażeń ciała, realnie zagrażających jego życiu. 33-letni sprawca usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała i decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w minioną  niedzielę nad ranem w okolicy dworca kolejowego w Częstochowie na ulicy Piłsudskiego. Jak ustalili śledczy, gdy 27-letni mężczyzna wychodził z poczekalni kolejowej, sprawca zaatakował go butelką. Doszło do wymiany zdań, a następnie szarpaniny. W pewnym momencie sprawca wyciągnął noż i zadał nim cios w plecy 27-letniemu częstochowianinowi, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Powiadomione pogotowie zabrało  rannego do szpitala. Tam okazało się, że doznał on obrażeń realnie zagrażających życiu. Zaledwie kilka godzin zabrało policjantom z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalenie nożownika. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań na ulicy Targowej w Częstochowie.

Wczoraj usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała 27-letniego częstochowianina. Decyzją częstochowskiego  sądu,  33-letni Hubert G. został wczoraj tymczasowo aresztowany.

(KWP w Katowicach / mj)

Powrót na górę strony