Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli 0,7 kilograma narkotyków

Data publikacji 06.03.2014

Śródmiejscy policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. Część narkotyków 34-latni Michał K. miał przy sobie w chwili kontroli, pozostałe funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu. Policjanci zabezpieczyli w sumie amfetaminę i kokainę, z których można było zrobić ponad 700 porcji. Czarnorynkowa wartość tego towaru to około 25.000 złotych.

W miniony wtorek tuż po północy w Alejach Jerozolimskich policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali Michała K. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma przy sobie 15 działek amfetaminy i 25 działek kokainy, łącznie około 38 gramów. Narkotyki były już poporcjowane w foliowych plastikowych torebkach z zapięciem strunowym tzw. dilerkach.

To jednak był dopiero początek kłopotów 34-latka. W jego mieszkaniu w na pozór zwyczajnie wyglądającym pudełku, policjanci znaleźli tym razem ponad 0,6 kilograma amfetaminy.

Czarnorynkowa wartość wszystkich zabezpieczonych środków odurzających to blisko 30.000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KSP / pt)

 

Powrót na górę strony