Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli blisko 10 tys. porcji narkotyków i broń pneumatyczną

Data publikacji 07.03.2014

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali 25-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz psychotropowych. Podczas przeszukania jego mieszkania, śledczy zabezpieczyli blisko 10 tys. porcji narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może on być w posiadaniu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Ponadto okazało się, że narkotyki przechowuje najprawdopodobniej w swoim miejscu zamieszkania.

W czwartek 6 marca w godzinach porannych policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Wawelskiej w Pile. Na miejscu zatrzymany został 25-letni mężczyzna. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, śledczy zabezpieczyli łącznie blisko 10 tys. porcji marihuany i amfetaminy.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna w swoim mieszkaniu przechowuje broń pneumatyczną. Teraz biegły oceni, czy na ten typ broni wymagane jest zezwolenie. Już tego samego dnia mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Piły. Był już karany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia nawet do 10 lat.

(KWP w Poznaniu / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 14.28 MB)

Powrót na górę strony