Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W obiektywie wideorejestratora

Data publikacji 13.03.2014

Policjanci z lipnowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem transporterem z przyczepką, który na niebezpiecznym odcinku, przy obowiązującej „pięćdziesiątce”, miał na liczniku 153 km/h. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy i przyjął mandat. A jego konto zasiliły punkty karne.

Policjanci z lipnowskiej drogówki, patrolując niebezpieczny odcinek drogi wojewódzkiej w gminie Tłuchowo, zauważyli pędzącego volkswagena z przyczepką. Kierowca auta, przy ograniczeniu do „pięćdziesiątki”, jechał momentami z prędkością 153 km/h. 36-letni mieszkaniec stolicy obejrzał swój brawurowy wyczyn na monitorze policyjnego wideorejestratora. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy i bez komentarza przyjął wypisany przez funkcjonariusza mandat. Ponadto, za to wykroczenie, konto kierowcy obciążyło 10 punktów karnych.
 

Policjanci nieustannie apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego, a także zdrowy rozsądek. Nieprzestrzeganie dozwolonej prędkości jazdy, niezapinanie pasów bezpieczeństwa czy jazda po pijanemu to jedne z najczęstszych przyczyn tragedii

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Film W obiektywie wideorejestratora

Opis filmu: ruch drogowy


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik W obiektywie wideorejestratora (format flv - rozmiar 1.14 MB)

Powrót na górę strony