Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na targach motocyklowych

Data publikacji 17.03.2014

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z funkcjonariuszami niemieckiej policji autostradowej prezentowali na targach motocyklowych sprzęt wykorzystywany w trakcie służby na drogach. Udział policjantów był również okazją do poruszenia tematów bezpieczeństwa w rozmowach z motocyklistami.

W dniach 15-16 marca 2014 roku w Hali Stulecia odbyły się IV Targi Motocyklowe Wrocław MotorCycleshow. Oprócz zapoznania z różnymi motocyklami, odwiedzający mieli możliwość poznania sprzętu policyjnego wykorzystywanego do służby na drogach. Na miejscu obecni byli bowiem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz z policji autostradowej z Bautzen w Niemczech, którzy prezentowali motocykl wykorzystywany na wrocławskim odcinku A4 i AOW, wyposażony w wideorejestrator z dwiema kamerami oraz motocykl wykorzystywany do codziennych patroli niemieckiej policji autostradowej. Stoisko i udział policjantów w targach był także okazją do prowadzenia rozmów z motocyklistami na temat bezpieczeństwa w trakcie jazdy na motocyklu.

Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zainteresowanych zarówno policyjnymi motocyklami, jak i kwestiami dotyczącymi bezpiecznej jazdy na drogach.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Policjanci na targach motocyklowych

Opis filmu: targi

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci na targach motocyklowych (format flv - rozmiar 11.28 MB)

Powrót na górę strony