Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w związku z zabójstwem 23-latki

Data publikacji 18.03.2014

Radomscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem w jednym z mieszkań w Siedlcach podczas kłótni między mężczyzną a kobietą. W jej trakcie kobieta otrzymała cios nożem w okolice klatki piersiowej, który okazał się śmiertelny.

Dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań w Siedlcach ugodzona nożem została 23-letnia kobieta. Na miejsce natychmiast skierowano patrol interwencyjny oraz pogotowie ratunkowe. Niestety, gdy służby ratunkowe tam dotarły, kobieta już nie żyła, a obecny na miejscu lekarz stwierdził jej zgon. Jak ustalono, denatka wynajmowała w tym mieszkaniu wspólnie z 35-latkiem pokój. Najprawdopodobniej między obojgiem doszło do kłótni podczas której kobieta otrzymała cios nożem w okolice klatki piersiowej.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Był on pod wpływem alkoholu. Do wyjaśnienia zatrzymano również 61-letniego właściciela mieszkania, który podczas zajścia przebywał w lokalu. Obecnie wszystkie okoliczności szczegółowo wyjaśniają funkcjonariusze z KMP w Siedlcach.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony