Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa

Data publikacji 19.03.2014

Kraśniccy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, wyjaśniają okoliczności śmierci 57-letniej kobiety i jej 61-letniego męża. Ich ciała wczoraj po południu odnalazł jeden z sąsiadów. Zwłoki zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej, gdzie wykonana zostanie sekcja zwłok. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61-letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo.

Wczoraj po południu kraśniccy policjanci otrzymali informację o ujawnieniu w jednym z domów przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku zwłok 57-letniej kobiety i jej 61-letniego męża. Informacja przekazana została przez jednego z sąsiadów małżeństwa.

Na miejsce wysłana została grupa dochodzeniowo – śledcza. Ciało 57-letniej kobiety odnalezione zostało w mieszkaniu, zwłoki jej małżonka znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym. Do późnych godzin wieczornych na posesji wykonywane były oględziny. Wszystkie czynności prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Ciała zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61-letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony