Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali życie mężczyzny

Data publikacji 23.03.2014

Szybka reakcja i natychmiastowa pomoc wrocławskich policjantów przyczyniła się do uratowania życia mężczyzny. W wyniku podjętych przez funkcjonariuszy czynności reanimacyjnych nieprzytomny mężczyzna zaczął oddychać. Poszkodowany po odzyskaniu sprawności krążeniowo-oddechowej został przewieziony do szpitala.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej we Wrocławiu w czasie wykonywania czynności służbowych zauważyli w okolicy ulicy Suchej i Borowskiej leżącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. W związku z tym funkcjonariusze niezwłocznie podjęli interwencję.

Policjanci stwierdzili na miejscu, że mężczyzna nie oddycha. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pomoc medyczną i jednocześnie rozpoczęli we dwójkę reanimację nieprzytomnej osoby. Po kilku minutach na miejsce dotarła pomoc medyczna. Policjanci wspólnie z ratownikami medycznymi kontynuowali resuscytację krążeniowo-oddechową.

W wyniku podjętych czynności osoba poszkodowana odzyskała przytomność. Zespół medyczny podjął decyzję o przewiezieniu mężczyzny do szpitala celem dalszych badań.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony