Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zabezpieczyli kilogram narkotyków i zatrzymali dwóch mężczyzn

Data publikacji 24.03.2014

Ponad kilogram narkotyków, elektroniczne wagi oraz pieniądze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli mokotowscy kryminalni podczas ostatnich działań. Policjanci przejęli blisko 800 porcji marihuany oraz prawie 400 gramów substancji psychotropowej. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch mężczyzn. 27-latek oraz 24-latek usłyszeli już w prokuraturze zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków i zostali tymczasowo aresztowani. Grozić im kara do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o sprawcach takich czynów. Tym razem kryminalni ustalili, że tym procederem może zajmować się dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie mogą posiadać znaczną ilość narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali jednego z mężczyzn na klatce schodowej, chwilę po tym, jak wyszedł ze swojego mieszkania. Potem policjanci dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Tam, w sejfie znajdującym się w sypialni, odkryli trzy słoiki z roślinnym suszem, torby z podobną substancją, pudełko z torebką z białym proszkiem oraz dwie miniaturowe wagi elektroniczne. 27-latek został zatrzymany.

Chwilę później w ręce kryminalnych trafił drugi mężczyzna podejrzewany o przestępstwa narkotykowe. Policjanci znaleźli słoik oraz torebki z roślinnym suszem w pralce. Funkcjonariusze zabezpieczyli także w mieszkaniu 24-latka wagę elektroniczną oraz pieniądze na poczet przyszłych kar.

Policjanci przejęli do sprawy blisko 800 gramów marihuany oraz prawie 400 gramów substancji psychotropowej. 24-latek oraz 27-latek zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo może im grozić kra do 10 lat więzienia.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony