Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

56-latka odpowie za ugodzenie nożem konkubenta

Data publikacji 25.03.2014

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu zatrzymali 56 - letnią kobietę podejrzaną o spowodowanie ciężkich obrażeń jej konkubenta. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w mieszkaniu w centrum miasta. Podczas kłótni kobieta, która wcześniej spożywała alkohol, ugodziła w brzuch nożem 60 - letniego partnera. Sprawczyni uciekła z miejsca zdarzenia, kilka godzin później trafiła w ręce poszukujących ją funkcjonariuszy. Dziś usłyszała zarzut przestępstwa, za które grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają, czy na jej koncie nie ma innych przestępstw. O dalszym losie kobiety zadecyduje prokuratura rejonowa i sąd.

W nocy z 23/24 marca w jednym z mieszkań znajdujących się w Śródmieściu Gdyni doszło do kłótni pomiędzy 56 - letnią kobietą i jej 60 - letnim konkubentem. Kobieta, która wcześniej spożywała alkohol zraniła nożem swojego partnera i uciekła z miejsca przestępstwa.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i ustalili świadków ugodzenia nożem. Jednocześnie funckjonariusze rozpoczęli poszukiwania za podejrzaną. Po kilku godzinach kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odnaleźli także nóż, którym się posługiwała.

Dziś 56 - latka usłyszała zarzut spowodowania ciężkich obrażeń u 60 - letniego konkubenta, za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta była już wcześniej karana za zabójstwo. Śledczy ustalają, czy na jej koncie nie ma innych przestępstw.

O dalszym losie zatrzymanej zadecyduje prokuratura rejonowa i sąd.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony