Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

2 miejsce dla Wydziału Konwojowego KWP w Krakowie w Turnieju o Mistrzostwo Polski

Data publikacji 28.03.2014

W Grodzisku Wielkopolskim rozegrano Pierwsze Mistrzostwa Polski Wydziałów Konwojowych Komend Wojewódzkich Policji w Piłce Nożnej Halowej. Wśród policjantów, którzy wzięli udział w rozgrywkach, byli również reprezentanci Wydziału Konwojowego KWP w Krakowie, którzy zakończyli turniej drugim miejscu. Najlepszym obrońcą Turnieju został uznany również funkcjonariusz z Krakowa, przedstawiciel Referatu Policji Sądowej.

W dniach 21-23 marca 2014 roku  w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Turniej o Mistrzostwo Polski Wydziałów Konwojowych w Piłce Nożnej Halowej 2014„KONWÓJ CUP 2014” o puchar Komendanta Głównego Policji.

W Turnieju uczestniczyło 16 drużyn z całej Polski. Policjanci Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie rozegrali ogółem 6 meczy, zdobywając w sumie 10 bramek, a tracąc jedynie 4. Drużyna zakończyła turniej na wysokim, 2 miejscu.

Ponadto asp. Waldemar Piątkowski z Referatu Policji Sądowej został uznany za najlepszego obrońcę w Turnieju, w związku z czym otrzymał okolicznościowy puchar.

Więcej informacji na temat Mistrzostw >>

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony