Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

36 zarzutów za oszustwa

Data publikacji 07.04.2014

Policjanci z Nasielska ustalili podejrzanego o oszustwa internetowe. 23-letni Grzegorz D., mieszkaniec gm. Nasielsk, usłyszał aż 36 zarzutów. Mężczyzna oferował na serwisach sprzedażowych głównie sprzęt elektroniczny - w rzeczywistości pokrzywdzeni, po wpłaceniu pieniędzy, otrzymywali bezwartościowe przedmioty. 23-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nasielska od kilku miesięcy prowadzili sprawę dotyczącą oszustw w znanych serwisach sprzedażowych w sieci internetowej. Nieznany sprawca w 2013 roku miał w ten sposób oszukać aż 36 osób z różnych regionów Polski na prawie 30 tys. złotych. Wszystkie zebrane dowody świadczyły, że sprawca działa na terenie gm. Nasielsk.

Funkcjonariusze ustalili podejrzanego. Okazał się nim 23-letni Grzegorz D. Dowody, jakimi dysponowali mundurowi, pozwoliły postawić mężczyźnie 36 zarzutów oszustwa. Teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie. 23-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Śledczy zabezpieczyli od podejrzanego mienie w postaci działki rolnej o wartości 160 tys. złotych, na poczet przyszłej kary.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony