Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał się zabić, uratowali go policjanci

Data publikacji 15.04.2014

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjanci uratowali 39-letniego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Mieszkaniec gminy Kraśniczyn chciał ugodzić się nożem. Był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. 39-latek został zabrany do szpitala.

Wczoraj wieczorem dyżurny krasnostawskiej komendy odebrał zgłoszenie, iż jeden z mieszkańców gminy Kraśniczyn zamierza odebrać sobie życie. Policjanci po przybyciu pod wskazany adres w jednym z pomieszczeń zastali mężczyznę, który siedział na łóżku z nożem kuchennym w ręku. Nie reagował na polecenia mundurowych i odmówił odłożenia noża. W pewnej chwili gwałtownie wstał z łóżka i wziął zamach, aby zadać sobie cios w brzuch. Policjanci zareagowali natychmist i odebrali mu niebezpieczne narzędzie.

Mężczyzna został przebadany alkomatem. Okazało się, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Na misce została skierowana karetka pogotowia. Obecnie 39-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn przebywa w szpitalu, a po wytrzeźwieniu lekarz zdecyduje o ewentualnym skierowaniu na badania psychiatryczne.

(KWP w Lublinie / mg)

 

Powrót na górę strony