Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut zabójstwa 64-latka

Data publikacji 15.04.2014

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 38-latkowi z Gdańska. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut zabójstwa 64-letniego mieszkańca Siedlec. Do sądu złożono już wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

W minioną sobotę w jednym z mieszkań na Siedlcach policjanci znaleźli zwłoki 64-letniego mieszkańca Gdańska. Towarzyszące okoliczności nie wykluczały udziału osób trzecich.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Suchanina i komendy miejskiej. Na miejscu zdarzenia przeprowadzili oni oględziny, zabezpieczyli ślady, przesłuchiwali świadków i zbierali informacje, aby wyjaśnić wszelkie przyczyny zgonu mężczyzny.

Podjęte przez kryminalnych z komisariatu czynności pozwoliły w krótkim czasie ustalić i zatrzymać cztery osoby, które powiązane były z całym zdarzeniem. Kobieta i trzech mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, z którego wynikało, że za zabójstwem gdańszczanina stoi 38-letni mężczyzna. Szybko wyszło na jaw, że został on ugodzony nożem. Wstępne wyniki sekcji zwłok potwierdziły ustalenia policjantów.

Wczoraj 38-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Przesłuchał go prokurator i wystąpił do sądu o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mj)

Film Usłyszał zarzut zabójstwa 64-latka

Opis filmu: zabójstwa

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Usłyszał zarzut zabójstwa 64-latka (format flv - rozmiar 10.65 MB)

Powrót na górę strony