Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał międzynarodowych poszukiwań

Data publikacji 17.04.2014

Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, we współpracy z KWP w Białymstoku oraz policją holenderską, odnalazło poszukiwaną małoletnią obywatelkę Polski. Piętnastolatka, mieszkająca w Alemo w Królestwie Niderlandów, zaginęła 9 kwietnia. Policjanci odnaleźli ją w Białymstoku.

Piętnastolatka, od trzech lat zamieszkująca wraz z rodzicami w miejscowości Almelo w Królestwie Niderlandów, wyszła z domu w godzinach popołudniowych 9 kwietnia 2014 r. i nie powróciła. Jej zaginecie rodzice zgłosili w najbliższej jednostce policji w Almelo. Dodatkowo ojciec zaginionej zwrócił się o pomoc w poszukiwaniach jego córki do Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP, dzwoniąc na numer kontaktowy Centrum.

W wyniku intensywnych poszukiwań, zainicjowanych przez Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych  KGP, a prowadzonych wspólnie z Sekcją ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP Białystok oraz jednostką policji w Almelo, ustalono, że nastolatka może  przebywać na terenie Polski.

17 kwietnia 2014 r.  piętnastolatka została odnaleziona w Białymstoku, gdzie ukrywała się w miejscu zamieszkania swojego chłopaka.

W imieniu ojca zaginionej dziewczynki, zespół Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP dziękuje wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

(BSK KGP / mg)

Powrót na górę strony