Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani listami gończym w rękach Policji

Data publikacji 23.04.2014

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 34-latek poszukiwany był za liczne kradzieże z włamaniem, ukrywał się za granicą. Natomiast 36-letni Michał L. został skazany 6 wyrokami, głównie za handel środkami odurzającymi. Teraz za kratkami spędzi prawie 6 lat.

Dzisiaj około godziny 10.00 ryccy kryminalni otrzymali informację o poszukiwanym mężczyźnie. 34-letni mieszkaniec gminy Ryki poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kozienicach w związku z licznymi kradzieżami z włamaniem.

Mężczyzna ukrywał się za granicą jednak teraz postanowił przyjechać na święta. Jak wynikało z uzyskanej informacji, zatrzymał się u znajomych z Dęblina.

34-latek był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym.

***

Natomiast w ręce stołecznych kryminalnych wpadł poszukiwany listem gończym 36-letni Michał L. skazany 6 wyrokami, głównie za handel środkami odurzającymi.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób ustalili, gdzie przebywa jeden z poszukiwanych listem gończym.

Funkcjonariusze pojawili się pod drzwiami mieszkania tuż po 6.00 rano. Kiedy zapukali, wyraźnie słyszeli  dochodzące z wnętrza głosy dwóch osób, nikt jednak nie otwierał drzwi. Nie pomogły pouczenia, ani pojawienie się umundurowanej załogi patrolowo-interwencyjnej. Kryminalni wezwali strażaków, którzy mieli umożliwić wejście do mieszkania. I wtedy właśnie drzwi otworzył poszukiwany 36-letni Michał. L.

Mężczyzna natychmiast został zatrzymany. Z treści listu gończego wynikało, że został skazany 6 wyrokami, głównie za handel środkami odurzającymi. Najbliższych prawie 6 lat spędzi w zakładzie karnym. Policjanci po skompletowaniu wszystkich dokumentów osadzili 36-latka w areszcie śledczym.

(KWP w Lublinie / KSP / mj)

Powrót na górę strony